Průvodkyně na cestě k sobě

Meditace, zklidnění, ticho a naladění je balzámem pro mé nitro..

Chcete-li udělat kroky v životě, změnu, vykročit ze zaběhlých systémů, modelů, mohu Vás provést tím, co jsem se naučila a učím já. Mohu Vám pomoci uvidět věci z jiné perspektivy, ukázat jiný pohled, jinou rovinu..

Mou velkou vášní je intuitivní práce, plynutí, rituály. Ráda pracuji s lidmi a ukazuji jim jiný pohled na věc, pohled z jiné perspektivy, propojení souvislostí. Nořím se do hloubky, mluvím s vnitřními osobami. Pracuji s prvky konstelací, Voice dialogu, rituálů. Naslouchám. Nemám žádný postup, koncept, nechávám se vést tím co se děje v daném okamžiku..

V této práci je pro mě zásadní pokora, pochopení, přijetí zodpovědnosti, citlivost, laskavost, uvolnění..

Vše co hledáme venku, máme i uvnitř. Vše co najdeme uvnitř, má trvalou hodnotu. To znamená, že se k tomu můžeme vždy vrátit a dosytit co je potřeba.

Asi 10 let se věnuji „cestě do nitra“, neboli cestě sama k sobě. Absolvovala jsem spoustu seminářů, konstelací, meditací, individuálních sezení i zasvěcení do různých energetických systémů, osobních tréninků v Německu i v Čechách. Jdu cestou k autentičnosti a pravdivosti. Učím se být upřímná sama k sobě i k svému okolí. Za tu dobu se můj život hodně změnil. Stala jsem se mnohem více ženou, dokážu se postavit sama za sebe, říct svůj názor, uvolnit se, jsem k sobě jemnější a hlavně mám ráda svůj život.

Pár vět od mých klientek

Míšiny kurzy i její společnost jsou pro mě jednoduše srdeční záležitost . Ať už jsme se smály a tančily v ženském kruhu nebo cvičily Mohendžodáro, vždycky mi bylo tak skvěle a cítila jsem, že žiju

Na konci loňského roku jsem si uvědomila a propojila pár věcí a došlo mi, že s traumatem, které se mi otevřelo, si nedokážu poradit sama. Cítila jsem, že potřebuju průvodkyni a když se Míša nabídla, věděla jsem, že je to nejlepší volba Nic jsem neočekávala, neměly jsme žádný „program terapie“, ale všechno šlo úžasně intuitivně a spontánně. Byl to neuvěřitelný a neočekávaný zážitek, kterým mě Míša bezpečně provedla tím nejlaskavějším způsobem

Odcházela jsem moc vděčná a mnohem spokojenější Děkuju Vesmíru, že jsem se mohla s tak milou, přátelskou a energickou ženou potkat.

Hanka

Přišla jsem za Míšou s bolestí paty, vybrala pro mě kraniosakrální masáž, při které se mé tělo velmi příjemně uvolnilo a nastartovalo ozdravný proces. Bolest paty odezněla, další masáž už jsem si dopřála pro harmonizaci těla i mysli. Mohu jen doporučit, obdivuji, jak se Míša umí naladit, cítila jsem se velmi příjemně a určitě ráda zopakuji 💞

Petra

Chcete se dozvědět víc?

Napište mi email na info@misakorenova.cz