Průvodkyně na cestě do nitra

Meditace, zklidnění, ticho a naladění je balzámem pro mé nitro..

Chcete-li udělat kroky v životě, změnu, vykročit ze zaběhlých systémů, modelů, mohu Vás provést tím, co jsem se naučila a učím já. Mohu Vám pomoci uvidět věci z jiné perspektivy, ukázat jiný pohled, jinou rovinu..

Mou velkou vášní je naciťování se, intuitivní práce, plynutí. Ráda pracuji s lidmi a ukazuji jim jiný pohled na věc, pohled z jiné perspektivy, propojení souvislostí. Nořím se do hloubky, mluvím s vnitřními osobami. Pracuji s individuálními konstelacemi, případně v malých skupinkách. Naslouchám.

V této práci je pro mě zásadní pokora, pochopení, přijetí zodpovědnosti, citlivost, laskavost, uvolnění..

Vše co hledáme venku, máme i uvnitř. Vše co najdeme uvnitř, má trvalou hodnotu. To znamená, že se k tomu můžeme vždy vrátit a dosytit co je potřeba.

Asi 10 let se věnuji „cestě do nitra“, neboli cestě sama k sobě. Absolvovala jsem spoustu seminářů, konstelací, meditací, individuálních sezení i zasvěcení do různých energetických systémů, osobních tréninků. Jdu cestou k autentičnosti a pravdivosti. Učím se být upřímná sama k sobě i k svému okolí. Za tu dobu se můj život hodně změnil. Stala jsem se mnohem více ženou, dokážu se postavit sama za sebe, říct svůj názor, uvolnit se, jsem k sobě jemnější a hlavně mám ráda svůj život.

Chcete se dozvědět víc?

Napište mi email na info@misakorenova.cz