►Rádi bychom Vás pozvali na rodinný víkend s jógou, meditací a dechovými technikami. Víkend je vhodný pro rodiny s dětmi i pro jednotlivce (hlídání během programu zajištěno). Část peněz z víkendu půjde na podporu jógového centra v Ústí nad Labem.

Termín 8.-9.8.

Můžete se těšit na:
Míšu Koreňovou a Spiraljógu (jóga se zaměřením na zdravotní aspekty jógy) a jógu v párech

• lektorka Spiraljógy, cvičitelka Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues, těhotenské jógy, Mohendžodáro jógy pro ženy, Yoni jógy

Gabrielu Stojkovou a rytmickou power jógu (dynamická jóga v souladu s dechem a hudbou)

• instruktorka Body and mind, jógy pro těhotné systému A. Smékalové, PortDeBras, cvičení podle L. Mojžíšové, kalanetiky, sportovního strečinku

Stanislava Procházku Diamantovou jógu a meditaci v pohybu

• průvodce meditacemi a diamantovou jógou. Standa podporuje muže i ženy na cestě k sobě.

Honzu Janáse a dechové techniky

• absolvent III. třídy trenérské školy jógy na České akademii jógy v Praze. Věnuje se práci s dechem, pozorností a meditací.
Jeho mottem pro tento víkend bude:
„Jako vítr odnáší kouř a nečistoty atmosféry, tak vědomá práce s dechem odnáší nečistoty těla a mysli.“ (půjčeno z Pandžaliho Jógasútry)

Kamilu Kohákovou, která se postará o vaše děti

• úžasná, empatická maminka dvou dětí. Ráda pracuje s dětmi. Momentálně se spolupodílí na projektu: Pečujeme o ty, kteří pečují

Evičku Janásovou a aromaterapeutické masáže a konzultace

• Evičká má vystudovaný institut aromaterapie. Také je báječnou maminkou, několik let pracovala jako průvodkyně ve školce. Nyní začíná učit ve škole.

►Cena za víkend: 1.700 Kč včetně vegetariánského oběda, ovoce a pitného režimu v průběhu celého víkendu. Cena za rodinu 3.000 Kč (za 2 dospělé včetně dětí)

►Na sobotní večer plánujeme oheň, bubínky, kytaru.. jakýkoli nástroj vítaný. Pokud se vám nebude chtít domů, můžete přespat u nás na zahradě ve vlastním stanu.

Adresa: Budov 4, Ústí nad Labem

Registrace a další informace: info@misakorenova.cz

Těšíme se na společný víkend